Strona głównaInspiracjeMieszkania Wakacyjne – apartamenty w Gdyni-Orłowie

Mieszkania Wakacyjne – apartamenty w Gdyni-Orłowie

Czasami człowiek musi, inaczej się udusi…;) Wyjechać w jakieś zaciszne miejsce, ale blisko cywilizacji. Mieć święty spokój, ale z możliwością wyjścia w miasto. Pomieszkać gdzieś indziej, ale nie w zatłoczonym hotelu z posiłkami w stołówce. Odpocząć od codzienności, ale z internetem pod ręką…

Molo w Gdyni-Orłowie

Szukaliśmy takiego miejsca jakiś czas temu i znaleźliśmy Mieszkania Wakacyjne – apartamenty położone w Gdyni-Orłowie, niedaleko pięknego molo, w cichej i przyjemnej okolicy, czyli dokładnie to, czego oczekiwaliśmy :) Z jednej strony – Zatoka Gdańska, z drugiej – centrum handlowe, a apartamenty dokładnie pośrodku, otoczone innymi willami i małymi, sennymi uliczkami. Cywilizacja dostępna w ciągu kilku minut spaceru, plaża i molo tak samo, dodatkowo w okolicy jest sympatyczna knajpka sushi. Trójmiasta zachwalać nie trzeba, tutaj każdy znajdzie dla siebie coś interesującego.

Gdańsk
Gdańsk

Apartamenty składają się z obszernej sypialni, sporego salonu (który może służyć za kolejną sypialnię), przestronnej kuchni i łazienki. Wszystko wyposażone i gotowe do zamieszkania :) Można samemu sobie smażyć kotlety, jak się ma ochotę :) Ponadto jest telewizor i internet bezprzewodowy, więc można też pracować w miłych okolicznościach przyrody. Jeśli jest taka potrzeba – właściciele wstawią łóżeczko dla dziecka. Do willi przylega ogród, gdzie można miło spędzać letnie wieczory.

Mieszkania Wakacyjne
Mieszkania Wakacyjne
Mieszkania Wakacyjne
Mieszkania Wakacyjne
Mieszkania Wakacyjne
Mieszkania Wakacyjne

Dla nas ogromnym atutem była spokojna okolica, a jednocześnie bliskość centrum handlowego czy stacji kolejki (czasami łatwiej i szybciej gdzieś pojechać kolejką niż autem :). A z drugiej strony – możliwość spacerów nad Zatoką, po plaży. Potrzebę bycia “nad morzem” załatwiliśmy koncertowo, a wieczorne wypady na plażę i molo będę jeszcze długo pamiętać ;)

Polecamy, bo sprawdziliśmy:

Mieszkania Wakacyjne – Gdynia
Ul. Balladyny 15, Gdynia
tel. +48 606 232 187

Wyszperane w Sieci:
Mieszkania Wakacyjne
Mieszkania Wakacyjne na FB

Odpowiedz

Skomentuj
Podaj swoje imię

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Jak się spotkali? Przypadkiem, jak wszyscy. Jak się zwali? Na co wam ta wiadomość? Skąd przybywali? Z najbliższego miejsca. Dokąd dążyli? Alboż kto wie, dokąd dąży?

Denis Diderot "Kubuś Fatalista i jego pan"

Najchętniej czytane